Ballina Etiketimet Nafte

Etiketim: nafte

SHBA – Rriten rezervat e naftës së papërpunuar

UASHINGTON, 25 shkurt /ATSH-AA/- Rezervat komerciale të naftës së papërpunuar të SHBA-së u rritën me 1.3 milionë fuçi javën e kaluar krahasuar me javën...

Nafta pa akcizë/ Ekonomi: Po mendohet zgjatja e afatit të aplikimeve...

TIRANË, 23 shkurt/ATSH-Maela Marini/ Ministrja e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Milva Ekonomi konfirmoi sot se, "skema e aplikimit për naftë pa akcizë po mendohet...

COVID-19 – Brent kalon pragun e 60 dollarëve në sfondin e...

HONG KONG, 8 shkurt /ATSH-AFP/ - Çmimi i naftës Brent kaloi sot pragun e 60 dollarëve për herë të parë që prej një viti, në...

Veliaj në Kavajë, thirrje fermerëve: Merrni kartën e naftës, mundësi për...

TIRANË, 31 janar/ATSH/- Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Tiranës, Erion Veliaj ishte në një nga bizneset më të suksesshme të zonës...

“Nafta falas”/Fermerët me koston më të ulëta që kanë pasur ndonjëherë...

TIRANË, 31 janar/ATSH/ Kryetari i grupit parlamentar të partisë Socialiste Taulant Balla apeloi sot fermerët të aplikojnë për të bërë pjesë e skemës mbështetëse...

Dëshmia e fermeres nga Zall-Herri/ Për ata që u qajnë hallin...

TIRANË, 26 janar/ATSH/ Kryeministri Edi Rama ndau sot dëshminë e një fermereje nga Zall-Herri, e cila tregon se si ka aplikuar përmes e-Albania për...

Mbi 3200 aplikime për naftë falas/ Numri i nipteve shkon në...

TIRANË, 26 janar/ATSH/ Mbi 3 200 fermerë kanë aplikuar që prej 15 janarit për t'u bërë pjesë e skemës mbështetëse të qeverisë që parashikon...

Nafta pa taksë për fermerët/ Braçe: E premtuan të gjithë, askush...

TIRANË, 26 janar /ATSH/ Zv.kryeministri Erion Braçe deklaroi sot se në Lushnjë dhe Divjakë, janë mbi 12 mijë bujq me nipt aktiv bujqësie që...

Fermeri Lavdrim Çela, ndër aplikuesit e skemës së naftës pa taksa:...

TIRANË, 25 janarATSH/ Në të gjithë vendin vijojnë aplikimet e fermerëve me NIPT në portalin e-albania për të përfituar naftën falas. Skema e re...

Heqja e akcizës së naftës/ Festim Shytaj: Si bëhen fermerët pjesë...

TIRANË, 25 janar/ATSH/ Të gjithë ata fermerë që punojnë tokën bujqësore, që mbjellin kultura bujqësore dhe janë të regjistruar me nipt do të thotë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA