Ballina Etiketimet Myrto Uzuni

Etiketim: Myrto Uzuni

Muçi dhe Uzuni, golat e radhës kuqezi në Evropë

TIRANË, 22 nëntor/ATSH/ Sulmuesit e Kombëtares shqiptare kanë dhuruar performanca shumë pozitive këtë fundjavë, ku nuk kanë munguar edhe golat. Pas trigolëshit të Giacomo Vrionit...

Myrto Uzuni, super gol me Ferencvarosh në Europa League

TIRANË, 5 nëntor/ATSH/ Myrto Uzuni vazhdon të shkëlqejë me Ferencvaroshin në Hungari, teksa mbrëmjen e së enjtes ka lënë gjurmë duke shënuar një nga...

Myrto Uzuni rikthehet te goli, dopietë me Ferencvarosh

TIRANË, 28 tetor/ATSH/ Myrto Uzuni është rikthyer te goli me skuadrën e "Ferencvarosh" në Hungari. Sulmuesi shqiptar ka gjetur dy herë rrugën e rrjetës, në...

Botërori 2022, Uzuni dhe Bare: Bashkë për të arritur objektivat

TIRANË, 6 tetor/ATSH/ Dy futbollistët e Kombëtares shqiptare, Keidi Bare dhe Myrto Uzuni kanë dalë ditën e sotme në një konferencë për mediet, ku...

Uzuni shkëlqen me Ferencvarosh, penallti, asist dhe gol në Hungari

TIRANË, 27 shtator/ATSH/ Myrto Uzuni po kthehet në një nga protagonistët kryesorë të ekipit hungarez të Ferencvarosh, teksa ditën e diel ka zhvilluar një...

Myrto Uzuni rekord në Hungari, shënon 6 gola në një ndeshje...

TIRANË, 20 shtator/ATSH/ Sulmuesi i Kombëtares, Myrto Uzuni ka qenë protagonist absolut në Hungari me Ferencvaroshin gjatë fundjavës së fundit, duke arritur edhe një...

Champions League, Uzuni dhe Muçi protagonistë absolutë me klubet e tyre

TIRANË, 5 gusht/ATSH/ Mbrëmja e së mërkurës ka qenë e artë për dy nga futbollistët e Kombëtares shqiptare. Bëhet fjalë për Ernest Muçin dhe Myrto...

Uzuni në superformë, shënon trigolësh për “Ferencvaros” në Champions

TIRANË, 14 korrik /ATSH/ Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Myrto Uzuni, e ka nisur në mënyrë të shkëlqyer sezonin me klubin e tij "Ferencvaros". Bomberi...

Ndeshjet me Kazakistanin dhe Lituaninë/ Kumbulla e Uzuni: E rëndësishme Kombëtarja...

TIRANË, 7 tetor/ ATSH/ Dy futbollistët kuqezi, Marash Kumbulla dhe Myrto Uzuni, dolën sot në një konferencë për mediet ku kanë folur për dy...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA