Ballina Etiketimet Muzikantët

Etiketim: muzikantët

“Forbes” shpall muzikantët më të paguar në biznes

TIRANË, 6 dhjetor /ATSH/ - “U2”, “ColdPlay” dhe Ed Sheeran janë muzikantët më të paguar në biznes, sipas revistës “Forbes”. Rokerët veteranë irlandezë të “U2”...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA