Ballina Etiketimet Muzeun Historik Kombëtar

Etiketim: Muzeun Historik Kombëtar

FOTO/ “Arkeologu i vogël”, fëmijët njihen me profesionin

TIRANË, 24 janar /ATSH/ - Procedura fillestare se si duhet gërmuar për të gjetur objekte arkeologjike vazhdon të mësohet në Muzeun Historik Kombëtar. Sidomos një...
video

“Arkeologu i vogël”, fëmijët njihen me profesionin

https://www.facebook.com/MuzeuHistorikKombetar/videos/970062243177113/?t=1 TIRANË, 8 nëntor /ATSH/ - Procedura fillestare se si duhet gërmuar për të gjetur objekte arkeologjike vazhdon të mësohet në Muzeun Historik Kombëtar. Sidomos një...

Tradita dhe identiteti kulturor në dy ekspozita të Muzeut Historik Kombëtar

TIRANË, 11 shtator /ATSH/ - Fillimi i muajit shtator e gjen Muzeun Historik Kombëtar me dy ekspozita të hapura për publikun. “Shpirti Arbëresh në veshje”,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA