Ballina Etiketimet Moti

Etiketim: moti

Parashikimi i motit, 27 janar 2021

TIRANË, 27 janar/ATSH/- Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se moti për ditën e mërkurë parashikohet i kthjellët, me përjashtim të zonave malore ku...

Parashikimi i motit, 26 janar 2021

TIRANË, 26 janar/ATSH/- Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se moti ditën e marte parashikohet kryesisht i vranët. Në orët e para të 24...

Parashikimi i motit, 24 janar 2021

TIRANË, 24 janar/ATSH/- Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se moti ditën e diel parashikohet kryesisht i vranët e paradite me intervale të shkurtra...

Parashikimi i motit, 23 janar 2020

TIRANË, 23 janar/ATSH/- Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se moti për ditën e sotme parashikohet i vranët. Që në orët e para të...

Parashikimi i motit, 22 janar 2021

TIRANË, 22 janar/ATSH/- Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se për ditën e sotme, moti parashikohet i vranët me intervale të herë pas hershme...

Parashikimi i motit, 21 janar 2020

TIRANË, 21 janar /ATSH/- Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se sot moti parashikohet i vranët me intervale të shkurtra dhe kthjellimi. Parashikohen reshje shiu...

IGJEUM: Sot dhe nesër reshje mesatare shiu, dëborë në lartësitë mbi...

TIRANË, 20 janar/ATSH/ Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit (IGJEUM) bën të ditur se sot pasdite dhe nesër priten reshje mesatare në qarkun...

Parashikimi i motit, 20 janar 2021

TIRANË, 20 janar/ATSH/- Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti për ditën e mërkurë parashikohet i kthjellët, me shtim gradual vranësirash duke u nisur fillimisht përgjatë...

Rrebeshe shiu në 22-26 janar/ Agjencia e Mbrojtjes Civile paralajmëron bashkitë...

TIRANË, 19 janar/ATSH/ Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit (IGJEUM) dhe Shërbimi Meteorologjik Ushtarak parashikojnë reshje intensive shiu prej datës 22 deri më...

Parashikimi i motit, 19 janar 2020

TIRANË, 19 janar/ATSH/- Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se moti për ditën e martë parashikohet me diell dhe me ulje temperaturash nën minus...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA