Ballina Etiketimet Moti

Etiketim: moti

Parashikimi i motit, e shtunë, 18 maj 2019

TIRANË, 18 maj /ATSH/ - Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se moti ditën e sotme parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësirash. Mjegull e mjegullinë...

Parashikimi i motit, e premte, 17 maj 2019

TIRANË, 17 maj /ATSH/ - Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti për ditën e sotme parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësirash. Prej orëve...

Parashikimi i motit, 13 maj 2019

TIRANË, 13 maj/ATSH/ - I gjithë territori i vendit është përfshirë sot nga reshjet e shiut. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, vendi ka hyrë në një...

​Kosovë, parashikimi i moti gjatë fundjavës

PRISHTINE, 10 maj/ATSH/-Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se gjatë fundjavës do të mbajë mot me diell, ku temperaturat maksimale do të arrijnë ndërmjet 20-23...

Parashikimi i motit, e enjte, 25 prill 2019

TIRANË, 25 prill /ATSH/ - Moti për ditën e sotme do të jetë me alternime kthjellimesh dhe zhvillime vranësirash, kryesisht në mesditë e pasdite. Shërbimi...

Parashikimi i motit, e shtunë, 20 prill 2019

TIRANË, 20 prill /ATSH/ - Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti për ditën e sotme parashikohet me kthjellime dhe zhvillime vranësirash në...

Parashikimi i motit, e premte 12 prill 2019

TIRANE, 12 prill /ATSH/ -Moti për sot parashikohet me vranësira mesatare deri të dendura. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak do të ketë reshje shiu të herë...

Parashikimi i motit, e premte, 5 prill

TIRANË, 5 prill /ATSH/ Dita e premte do të nisë me vranësira e reshje shiu të karakterit lokal me intensitet të ulët. Sipas Shërbimit Meteorologjik...

Parashikimi i motit, e mërkurë, 3 prill 2019

TIRANË, 3 prill /ATSH/ - Moti ditën e sotme parashikohet me vranësira mesatare dhe të dendura në të gjithë territorin. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak do...

Parashikimi i motit, 30 mars 2019

TIRANË, 30 mars/ATSH/ - Vendi ynë ditën e sotme do të karakterizohet nga alternime vranësirash në pjesën e parë të ditës dhe më pas...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA