Ballina Etiketimet Monitorime

Etiketim: monitorime

Siguria ushqimore/ AKU kryen 534 inspektime dhe monitorime

TIRANË, 26 nëntor /ATSH/ Autoriteti Kombëtar i Ushqimit (AKU) po vijon në terren kontrollin dhe monitorimin e bizneseve për zbatimin e protokolleve të përcaktuara...

Siguria ushqimore/ 645 inspektime dhe monitorime në vend

TIRANË, 24 nëntor /ATSH/ Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka kryer sot 645 inspektime dhe monitorime. AKU njofton se gjatë kontrolleve zyrtare për garantimin e sigurisë...

Respektimi i protokolleve të sigurisë në biznese, kopshte dhe shkolla/ AKU...

  TIRANË, 7 nëntor/ATSH/ Trupat inspektuese të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit vijuan  inspektimet dhe monitorimet për zbatimin e masave që parandalojnë përhapjen e COVID-19. Sipas AKU-së...

Taskforca antiCovid/ AKU kryen 365 inspektime, asgjësohen 149,8 tonë produkte ushqimore

TIRANË, 12 gusht/ATSH/-Trupat inspektuese të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit kanë kryer gjatë ditës së sotme 365 inspektime dhe monitorime si pjesë e Taskforcës antiCovid. Sipas...

Taskforca antiCovid/ AKU kryen 220 inspektime dhe monitorime në të gjithë...

TIRANË, 10 gusht /ATSH/ Trupat inspektuese të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit kanë kryer gjatë ditës së sotme 220 inspektime dhe monitorime si pjesë e...

COVID-19/ Zero tolerancë për individë dhe subjekte-Mbi 124 mijë inspektime, 490...

TIRANË, 24 Korrik/ATSH/ Taskforca antiCOVID ka vijuar punën në terren me masa të shtuara për kontrollin dhe monitorimin e zbatimit të protokolleve të sigurisë...

Protokollet antiCovid/ AKU, 519 inspektime dhe monitorime në të gjithë vendin

TIRANË, 22 korrik/ATSH/ Trupat inspektuese të AKU-së kanë vijuar gjatë ditës së sotme inspektimin dhe monitorimin si pjesë e taskforcës antiCovid, ku vetëm gjatë...

Mbi 700 kontrolle dhe monitorime për masat ndaj COVID-19 në 24...

TIRANË, 20 korrik/ATSH/ Inspektorati Shëndetësor Shtetëror me grupet e tjera të taskforcës antiCOVID realizoi mbi 700 kontrolle dhe monitorime për masat ndaj COVID-19 në...

Kontrolle në akset me risk për aksidente/ Pezullohen 12 leje...

  TIRANË, 4 korrik/ATSH/ Policia Rrugore ka ushtruar një sërë kontrollesh në akset rrugore që lidhen me Tiranën, në rrugët e evidentuara me risk për...

Protokollet antiCOVID/ 1722 inspektime në terren; pezullohet fasoneria, 6 masa administrative

TIRANË, 24 qershor/ATSH/ Inspektorati Shtetëror Shëndetësor ka intensifikuar kontrollet dhe monitorimet në terren dhe vetëm në 24 orët e fundit janë kryer 1722 inspektime...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA