Ballina Etiketimet Monika kryemadhi

Etiketim: monika kryemadhi

Kryemadhi publikon emrat e kandidatëve në 12 qarqe: Ishte një proces...

TIRANË, 8 mars /ATSH/ Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi publikoi sot listat e kandidatëve të LSI në 12 qarqet e vendit. “Jam shumë e lumtur,...

Kryemadhi, takim në njësinë 4: Janë njerëzit që ndryshojnë realitetin

TIRANË, 5 mars /ATSH/ Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi zhvilloi sot një takim në njësinë 4 në kryeqytet. “Një nga gjërat kryesore që diskutojmë sot...

Kryemadhi: Kontroll rigoroz për cilësinë e karburanteve, ulje e kostos në...

TIRANË, 28 shkurt /ATSH/ Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi premton se do të vendosë një kontroll rigoroz për cilësinë e karburanteve dhe do të...

Kryemadhi: Rimbursim 5 % të vlerës së shpenzimeve për qytetarët

TIRANË, 26 shkurt /ATSH/ Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi deklaroi sot se edhe ata që sot e kanë një punë, pothuajse të gjithë pagën...

Kryemadhi: Fermerët do të mbështeten drejtpërdrejt për të rritur prodhimin

TIRANË, 23 shkurt /ATSH/ “Fermerët shqiptarë do të mbështeten drejtpërdrejtë për të rritur prodhimin. Rreth 200 milionë euro në vit do të investohen për...

Kryemadhi: Arsimi parauniversitar, pjesë e prioriteteve tona

TIRANË, 12 shkurt /ATSH/ Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ishte sot e pranishme në tryezën e arsimit parauniversitar në Fier. “Arsimi parauniversitar për ne si...

Kryemadhi: Ne do të çlirojmë ekonominë nga monopolet

TIRANË, 9 shkurt /ATSH/ Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi deklaroi sot se LSI do të çlirojë ekonominë nga monopolet dhe do...

Kryemadhi: Propozimet e LSI-së shtojnë para në buxhetin e shtetit

TIRANË, 29 janar /ATSH/ Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi zhvilloi sot një takim me banorët e njësisë 5 në Tiranë. Kryemadhi theksoi se, LSI në...

Kryemadhi: Prioriteti ynë, përfshirja e të rinjve në politikë dhe vendimmarrje

TIRANË, 21 janar /ATSH/ Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi zhvilloi sot një takim me votuesit për herë të parë në zonën e Laprakës. Kryemadhi u...

Kryemadhi: Njerëzit nuk kanë nevojë për fasadë, por për vëmendjen e...

TIRANË, 20 janar /ATSH/ Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi zhvilloi sot një takim me banorët e Farkës ku u shpreh se, “sot njerëzit kanë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA