Ballina Etiketimet Monet

Etiketim: monet

PIKTURË – ”Waterloo Bridge” mashtron trurin

ROMË, 19 janar /ATSH-ANSA/ - Dritë, ngjyra dhe forma për të rritur perceptimin tridimensional në kanavacë. Këto aspekte, në pikturën ''Waterloo Bridge'' të Claude...

SHBA – Pikturat “binjake” të Monet për herë të parë në...

UASHINGTON, 26 maj /ATSH-AFP/ - Amatorët e artit në përgjithësi dhe të Claude Monet në mënyrë të veçantë do të mrekullohen pasi dy versione...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA