Ballina Etiketimet Moda

Etiketim: Moda

FOTO- Teminat ndezin fustanet e festave të Fundvitit

TIRANË, 4 dhjetor/ATSH/- Dhjetori është praktikisht këtu dhe axhenda është tashmë plot me impenjime dhe takime në të cilat nuk mund të mungoni? Për të...

FOTO- Fustanet perfekte dhe elegante për festat e fundvitit

TIRANË, 20 nëntor/ATSH/ - Jemi pothuajse atje. Pak më shumë se 30 ditë para Krishtlindjeve dhe kjo do të thotë se, përveç dhuratave, është...

FOTO – Palltot, këtë dimër duhet të jenë shumë të gjata

TIRANË, 12 nëntor/ATSH/- Ideale për të mbrojtur veten nga klima e ashpër dhe për t'u përballur me dimrin pa frikën e kërcënimit të sëmundjes:...

FOTO – Kadifja, tendenca e preferuar vjeshtë-dimër

TIRANË, 8 nëntor/ATSH/- Çfarë vjeshte do të ishte pa kadife? Ne përpiqemi sinqerisht ta imagjinojmë atë! Për fat të mirë, kadifja është gati të...

FOTO – Të çmendura për fundin me tyl, modelet më elegante...

TIRANË, 7 nëntor/ATSH/- Romantike, femërore, super shik: fundi me tyl konfirmohet si një nga tendencat më të mëdha të vjeshtë- dimër dhe pasi ka...

FOTO – Trendi metalizato, për të shndritur me stilin tuaj

TIRANË, 6 nëntor/ATSH/ - Metalike, çfarë pasioni! Ari, argjendi, bakri, bronzi dhe kështu me radhë, e kështu me radhë. Jo, nuk po flasim për...

FOTO- Bluja, ngjyra e ngrohtë e dimrit

TIRANË, 1 nëntor/ATSH/- Për të patur ende një shije të qiellit të verës, të detit të korrikut (dhe ndoshta sytë blu të një dashurie...

FOTO – Dimër me ngjyra, “shi” i dendur nuancash në veshjet...

TIRANË, 30 tetor/ATSH/ - Nga ngjyrat e pasionit të nuancave të oqeanit, deri tek tonalitetet e ngjyrave të natyrës. Vjeshtë-dimër 2018 do të jetë...

FOTO/ Fundet me pala, modelet perfekte për garderobën e vjeshtës

TIRANË, 29 tetor/ATSH/- Kur bëhet fjalë për veshjet më të bukura të garderobës nuk mund të lemë pa përmendur fundet me pala! Po, sepse në...

Teminat, bëhuni gati të shkëlqeni edhe në vjeshtë

TIRANË, 24 tetor/ATSH/ - Çfarë ka më të mirë për të shkëlqyer sesa një veshje e këndshme me temina? Ato hyjnë në garderobën e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA