Ballina Etiketimet Mjeke

Etiketim: mjeke

FOTO/Një vit pandemi, Manastirliu: Ta çojmë deri në fund luftën, drita...

TIRANË, 9 mars/ATSH/-Sot mbushet 1 vit nga fillimi i pandemisë COVID-19 në vendin tonë. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu solli sot në...

Balla bashkëbisedim me mjekë dhe infermierë në Elbasan: PS është votuar...

TIRANË, 5 mars/ATSH/ Drejtuesi politik i PS për qarkun e Elbasanit, Taulant Balla zhvilloi një bashkëbisedim me mjekë dhe infermierë të Elbasanit, ku u...

Rivendosëm në vend dinjitetin e nëpërkëmbur të bluzave të bardha/Rritja e...

TIRANË, 4 mars /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se, vetëm gjatë tre viteve të fundit paga e mjekëve dhe infermierëve është rritur me...

3656 mjekë dhe infermierë përfituan bonusin 1000 euro mbi pagën mujore,...

TIRANË, 4 mars /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se 3656 mjekë, infermierë dhe epidemiologë kanë përfituar qysh prej ditës së parë të luftës...

“Mirënjohje për mjekët e infermierët në përballje me COVID-19”/ Çdo shqiptar...

TIRANË, 4 mars /ATSH/ Kryeministri Edi Rama shprehu sot falënderimin dhe mirënjohjen për të gjithë mjekët dhe infermierët që u përballën me COVID-19 që...

Respektimi i masave antikovid para dhe gjatë zgjedhjeve/ 175 mjekë brenda...

TIRANË, 23 shkurt /ATSH/ 175 mjekë shqiptarë brenda dhe jashtë Shqipërisë i janë drejtuar me një letër të hapur drejtuesve kryesorë politikë në vend...

VATIKAN – Papa Françesku: Mirënjohje mjekëve dhe infermierëve që vdiqën nga...

VATIKAN, 20 shkurt /ATSH-ANSA/ - Papa Françesku iu drejtoi një mendimi të veçantë mjekëve, infermierëve dhe punonjësve të shëndetësisë që vdiqën si rezultat i...

Nis vaksinimi antikovid për bluzat e bardha të jugut/ Qendër vaksinimi...

TIRANË, 18 shkurt/ATSH/ Pas Tiranës e Shkodrës, ka nisur sot vaksinimi antikovid i mjekëve dhe i infermierëve në qytetin e Vlorës. Kryeministri Edi Rama i...

“Bluzat e bardha punë heroike”/ Nuk e meritojnë të gozhdohen nga...

TIRANË, 17 shkurt/ATSH/ Kryeministri Edi Rama u bëri apel medieve që të paraqesin me vërtetësi faktet lidhur me situatën në spitale pasi ka një...

Gjykata vendos “Arrest me burg” për gjyqtaren e Krujës dhe mjekun...

TIRANË, 13 shkurt/ATSH / Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, ka vendosur masën e sigurisë “Arrest me burg” për gjyqtaren Enkelejda...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA