Ballina Etiketimet Mjek

Etiketim: mjek

Pukë/ Vijon procesi i vaksinimit të mësuesve

TIRANË, 17 mars/ATSH/ Ka vijuar dhe sot normalisht dita e dytë e procesit të vaksinimit në Pukë, ku janë vaksinuar mësues të shkollave periferike. Bashkia...

“Ata që sot thonë se me ta shëndetësia fiton, kishin mbyllur...

TIRANË, 4 mars /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se, sot ne kemi 1700 specializantë të rinj, teksa qeveria e mëparshme kishte mbyllur për...

Nis vaksinimi antikovid për bluzat e bardha në Fier/ Brenda marsit...

TIRANË, 19 shkurt/ATSH/ Ka nisur vaksinimi antikovid edhe për mjekët dhe infermierët në Fier. Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ndoqën nga...

COVID-19/ Mbi 1 milion konsulta online nga mjekët e familjes që...

TIRANË, 16 shkurt/ATSH/ Mbi 1 milion konsulta online janë kryer nga mjekët e familjes që nga fillimi i pandemisë. Sipas të dhënave të publikuara nga...

Manastirliu mesazh prekës për vdekjen e mjekut Keko: I dedikoi jetën...

TIRANË, 11 shkurt/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu përmes një mesazhi ka shprehur ngushëllime për vdekjen e mjekut pneumolog Rustem Keko,...

“Drita e shumëpritur në fund të tunelit”/Dëshmitë e mjekëve pasi kanë...

TIRANË, 23 janar/ATSH/- Vaksinimi antiCOVID për personelin shëndetësor të vijës së parë të luftës kundër COVID-19, vijon në “Air Albania” që prej datës 11...

Mjeku epidemiolog: Nisja e vaksinimit në Shqipëri, pozitiv për mbrojtjen e...

TIRANË, 12 janar/ATSH/ Mjeku epidemiolog, Ilir Alimehmeti tha se nisja e vaksinimit në Shqipëri ditën e djeshme, përbën një element pozitiv për të mbrojtur...

Pagat e mjekëve dhe infermierëve rriten me 40% në 2021-n

TIRANE, 1 janar/ATSH/ Pagat e mjekëve, infermierëve dhe laborantëve në të gjithë vendin u rritën me 40% duke filluar nga 1 janari i këtij...

Ndarja nga jeta e mjekut Drini Dobi/ Gjata: Mik i mirë...

TIRANË, 19 dhjetor /ATSH/ Pas ndarjes nga jeta të mjekut neurolog Drini Dobi për shkak të COVID-19, miku i tij, Rektori i Universitetit të...

Prof. dr. Mihal Kërci humb betejën me COVID-19/ Mesazhe ngushëllimi

TIRANË, 13 dhjetor/ATSH/ Prof. dr. Mihal Kërci, mjek anestezist, nuk ia doli të fitonte betejën me COVID-19. I shtruar prej disa ditësh në spital...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA