Ballina Etiketimet Miqesore

Etiketim: Miqesore

Miqësorja e moshave kuqezi, Kombëtarja U-18 fiton testin ndaj U-17

TIRANË, 24 shtator/ATSH/ Kombëtarja U-18 ka fituar me rezultatin 3-0 miqësoren me Kombëtaren U-17 të zhvilluar këtë të premte në kompleksin “Internacional” në Pezë-Helmës. Një...

U-17, miqësoret e shtatorit, Bulku: Vlerësojmë prurjet e reja në këto...

TIRANË, 21 shtator/ATSH/ Shqipëria U-17, e drejtuar nga Ervin Bulku ka nisur që prej ditës së diel grumbullimin zyrtar në prag të dy ndeshjeve...

Botërori 2023 për femra, Shqipëria barazon me Kosovën

TIRANË, 17 shtator/ATSH/ Kombëtarja shqiptare e femrave ka zhvilluar mbrëmjen e së enjtes ndeshjen e parë eliminatore ndaj Kosovës, e vlefshme për Kampionatin Botëror...

U-19/ Shqipëria barazon në sfidën e parë ndaj Izraelit

TIRANË, 3 shtator /ATSH/ Kombëtarja shqiptare e 19 vjeçarëve, e drejtuar nga trajneri Armando Cungu ka zhvilluar ditën e sotme ndeshjen e parë miqësore...

Miqësoret ndaj Izraelit, Cungu: Krijojmë një Kombëtare konkurruese

TIRANË, 31 gusht/ATSH/ Kombëtarja shqiptare e 19-vjeçarëve ka nisur grumbullimin, në kuadër të dy ndeshjeve miqësore që do të zhvillojnë ndaj Izraelit në datat...

Miqësorja, ekipet Kombëtare U-19 dhe U-18 testojnë 27 lojtarë

TIRANË, 26 gusht/ATSH/ Kombëtarja U-19 dhe Kombëtarja U-18 kanë zhvilluar një miqësore në kuadër të përgatitjeve për dy ndeshjet miqësore ndaj Izraelit U-19 më...

Camolese: Testet me Italinë, përvojë unike

TIRANË, 17 gusht/ATSH/ Ekipet Kombëtare U-19 dhe U-18 të Shqipërisë zhvilluan në datat 12 dhe 13 gusht dy miqësore në Koverçano me përfaqësueset përkatëse...

U-19/ Shqipëria luan miqësoren me Italinë në Coverciano

TIRANË, 13 gusht/ATSH/ Shqipëria U-19 ka zhvilluar mesditën e sotme ndeshjen miqësore me Italinë U-19, e luajtur në Coverciano, në kuadër të përgatitjeve që...

Miqësoret me Italinë, Shqipëria U-18 dhe U-19 mbërrijnë në Coverciano

TIRANË, 11 gusht/ATSH/ Skuadrat kombëtare të 18 dhe 19-vjeҫarëve pas një jave grumbullimi dhe stërvitjesh në qytetin e Elbasanit, janë transferuar në Coverciano, qendrën...

Shqipëria U-19 fiton me poker ndaj Turbinës përpara miqësores kundër Italisë

TIRANË, 10 gusht/ATSH/  - Kombëtarja shqiptare e 19 vjeçarëve ka zhvilluar pasditen e së hënës një ndeshje miqësore ndaj Turbinës. Sfida e luajtur në Cërrik...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA