Ballina Etiketimet Milan

Etiketim: milan

Menaxheri i Thauvin mohon kalimin tek “Milani”

TIRANË, 17 prill /ATSH/ - Menaxheri i Florian Thauvin, Jean-Pierre Bernes, qetëson tifozët e Olimpique Marseille lidhur me zërat për transferimin e futbollistit në...

Lajme të mira për “Milanin”, rikthehen Donnaruma dhe Paqueta

TIRANË, 16 prill/ATSH/ Lajme të mira nga infermieria për trajnerin e "Milanit", Genaro Gatuzo. Përballë "Parmës", tekniku i kuqezinjve do të ketë të disponueshëm...

Prova televizive, mesfushorët e “Milanit” rrezikojnë pezullimin

TIRANË, 15 prill /ATSH/ - Gjithçka kishte nisur si një bast në rrjetet sociale dhe më pasi si një shaka, kur mesfushorët e "Milanit",...

Futboll- “Fair Play”, UEFA gjen sërisht me probleme “Milanin”

TIRANË, 10 Prill/ATSH- A. Fortuzi/-Federata Europiane e Futbollit (UEFA) ka kallëzuar shoqërinë sportive  “Milan” për dhunim të normativë së “Fair Play Financiar” Sipas një...

“Interi” rizgjohet në derbi, mposht “Milanin” 3-2

TIRANË, 18 Mars /ATSH/ -Pas eliminimit zhgënjyes në Europa League, zikaltrit e "Interit" konfirmuan supermacinë e këtyre viteve të fundit në derbin e “Madoninës”...

Piatek tashmë vlen 100 milionë euro

TIRANË, 26 sShkurt ATSH/ - Sulmuesi i "Milanit", Krzysztof Piatek është qendërsulmuesi më në formë në botë aktualisht. Polaku sivjet ka shënuar 26 gola në...

Piatek: Nuk më pëlqen të jem në qendër të vëmendjes

TIRANË, 20 ahkurt ATSH/ - Impakti i polakut Piatek tek kuqezinjtë po rezulton gjithnjë e më shpërthyes. Ish-bomberi i "Genoa"-s mund të krahasohet tashmë...

FUTBOLL – Pas Piatek, “Milani” kërkon një tjetër lojtar polak

TIRANË, 16 Shkurt ATSH/ - Polaku Piatek po rezulton një blerje e qëlluar e Milanit. Kjo ka bërë që ekipi të vendoset në një...

Gattuso: Na duhet vetëm fitorja ndaj “Atalantës”

TIRANË, 16 Shkurt ATSH/ - "Milani" do të ketë një transfertë të vështirë sot në mbrëmje teksa do të përballet në Bergamo me "Atalantën". Vendasit...

“Milan” transferon talentin e “Nice”

TIRANË, 6 shkurt ATSH/ - "Milani" ka arritur marrëveshje me Nice, për transferimin e anësorit Allan Saint-Maximin, për 20 milionë euro plus bonuset. Sipas "Sport...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA