Ballina Etiketimet MIE

Etiketim: MIE

Shkreli: Mbi 1 mijë familje do ta gëzojnë Vitin e Ri...

TIRANË, 26 nëntor /ATSH/ “Mbi 1 mijë familje do ta gëzojnë Vitin e Ri në shtëpitë e tyre individuale”, deklaroi sot zv.ministri i Infrastrukturës...

MIE nxjerr për interes të subjekteve private gjashtë zona minerare

TIRANË, 13 nëntor/ATSH/ Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë nxjerr për interes të subjekteve private gjashtë zona minerare. Sipas dokumentit zyrtar të publikuar nga MIE, procedura...

Energji nga burime të rinovueshme/ Interes për ndërtimin e një impianti...

TIRANË, 2 nëntor/ATSH/ Shqipëria po shihet gjithnjë e më shumë si një vend atraktiv për ndërtimin e impianteve eolike për prodhimin e energjisë nga...

Energji nga burime të rinovueshme/ Interes për ndërtimin e një impianti...

TIRANË, 19 tetor/ATSH/ Shqipëria po shihet gjithnjë e më shumë si një vend atraktiv për ndërtimin e impianteve eolike për prodhimin e energjisë nga...

“Rruga e Kombit”/ E inauguruar në vitin 2010, por punimet u...

TIRANË, 9 tetor/ATSH/ Në autostradën Milot-Morinë, e njohur si “Rruga e Kombit”, tashmë kanë përfunduar punimet për ndërtimin e urave. Autostrada me gjatësi rreth 170...

Milot-Fier/ Shtyhet me 1 muaj afati për dorëzimin e ofertave

TIRANË, 5 tetor/ATSH/ Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë shtyn me 1 muaj afatin për dorëzimin e ofertave për ndërtimin e segmentit rrugor Milot-Fier. “Ministria e...

Reshjet/ Të gjitha akset janë të aksesueshme, situatë normale edhe në...

TIRANË, 26 shtator/ATSH/ Reshjet e dendura të një nate më parë dhe mëngjesit të së shtunës kanë shkaktuar probleme në disa nga rrugët kombëtare,...

100 aplikantë testohen për menaxherë të energjisë/ Ja kush e ka...

  https://www.facebook.com/eficenca.gov.al/videos/2053396804792364/?t=0 TIRANË, 21 shtator/ATSH/ Pas testimit të audituesve të energjisë, 100 aplikantë iu nënshtruan sot testimit për Menaxherë të Energjisë të zhvilluar nga Agjencia për...

Bypass-it të Shkodrës i shtohen elementet urbanë/ Trotuare, korsitë e biçikletave,...

  https://www.facebook.com/ministriaeinfrastrukturesdheenergjise/videos/3243612199056157/?t=2 TIRANË, 14 shtator/ATSH/ Në bypass-in e Shkodrës puna po vijon me ritme të larta për përfundimin në kohë sa më të shpejtë të kësaj...

Vijojnë me ritme të larta punimet në rrugën Kardhiq-Delvinë, përfundojnë 80%...

  https://www.facebook.com/ministriaeinfrastrukturesdheenergjise/videos/302555574337117/?t=2 TIRANË, 26 gusht/ATSH/ Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë informoi sot se punimet në aksin rrugor Kardhiq-Delvinë, Loti 5 po vijojnë me ritme të larta. Sipas...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA