Ballina Etiketimet Meta Tifozet

Etiketim: Meta Tifozet

Meta: “Tifozët Kuq e Zi” janë frymëzimi i Kombëtares

TIRANË,13 shtator /ATSH - I. Vata/ - “Tifozët Kuq e Zi” janë frymëzimi i Kombëtares tonë dhe padyshim “lojtari i 12” i saj”, -...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA