Ballina Etiketimet Meta Policia

Etiketim: Meta Policia

Meta kthen në Kuvend ligjin për Policinë e Shtetit: Bie ndesh...

TIRANË, 24 nëntor /ATSH – I. Vata/ Presidenti Ilir Meta kthen në Kuvend ligjin për Policinë e Shtetit për disa shtesa dhe ndryshime, që...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA