Ballina Etiketimet Meta dekreti

Etiketim: Meta dekreti

Dekretimi i Ramës ministër i Jashtëm, Meta: Sipas frymës së Kushtetutës 

TIRANË, 17 janar /ATSH- I. Vata/ - Dekretimi i kryeministrit Edi Rama edhe në pozicionin e Ministrit për Europën dhe Punët e Jashtme, do...

Meta rikthen sërish në Kuvend ligjin për Teatrin

TIRANË, 11 tetor /ATSH- I. Vata/ - Presidenti Meta dekreton kthimin për rishqyrtim në Kuvend të ligjit “Për përcaktimin e procedurës së veçantë për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA