Ballina Etiketimet Mesuese

Etiketim: mesuese

video

E para në portalin “Mësues për Shqipërinë”, Lorenca Hoxha punësohet pas...

TIRANË, 20 maj /ATSH-Gjergji Mima/ - Mësuesja Lorenca Hoxha nga rrethi i Dibrës, e renditur e para në portalin Mësues për Shqipërinë, dega Kimi,...
video

Pas ankesës në “Shqipëriaqëduam.al”, mësuesja zgjidh problemin e pagës

TIRANË, 4 prill/ATSH/ - Mësuesja Rovena Shehu përmes portalit “Shqipëriaqëduam.al” ka arritur të marrë vlerësimin prej 10% më shumë që i takonte me të...
video

26-vjeçarja nga Kavaja punësohet si mësuese Fizike, pas ankesës në platformën...

TIRANË, 16 shkurt/ATSH/ - Klejda Lilamani, 26 vjeç, nga Kavaja fitoi të drejtën e saj për t’u punësuar si mësuese fizike, pas ankesës në...

Meta vizitë në familjen e mësueses që humbi jetën në aksident...

TIRANË, 28 dhjetor/ATSH/ - Presidenti i Republikës, Ilir Meta, zhvilloi sot një vizitë në shtëpinë e mësueses, Luiza Dula e cila humbi jetën pak...
video

E papunë prej 10 vitesh, punësohet ndihmës edukatore në Vlorë

TIRANË, 22 dhjetor/ATSH/- Pas 10 vitesh pa punë, Arta Prifti u punësua si ndihmës edukatore në një kopsht privat në qytetin e Vlorës. Kryeministri Edi...

Natalia Kircheva mësuesja e gjuhës dhe traditave shqiptare në Karakut, Ukrahinë

TIRANË, 9 Dhjetor/ATSH/- Natalia Kircheva është mësuese e gjuhës shqipe në shkollën e fshatit Karakurt në lagjen Bolgard të Odessa, Ukrahinë, ku shqiptarët dhe...

Portali, mesazhi që i ndryshoi jetën mësueses nga Berati

TIRANË, 17 shtator/ATSH/ - Me nisjen e vitit të ri shkollor, shumë mësues që kanë aplikuar në portalin “Mësues për Shqipërinë” kanë nisur punën....

Mësueses nga Vlora i njihen vitet e punës

TIRANË, 2 korrik/ATSH/ - Një mësuese nga Vlora, të cilës Drejtoria Rajonale e Sigurimeve Shoqërore e këtij qyteti nuk i njihte një periudhë pune,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA