Ballina Etiketimet Messi

Etiketim: messi

Messi drejt “Topit të Artë” të gjashtë në karrierë   

TIRANË, 17 prill /ATSH/ - Lionel Messi po zhvillon një sezon fantastik që pritet ta çojë drejt trofeut të "Topit të artë", i gjashti...

La Liga: Messi më i miri i historisë

TIRANË, 17 prill /ATSH/ - La Liga i ka bërë një homazh Lionel Messit pas kualifikimit të "Barcelonës" në gjysmëfinale të Championsit, ku në...

Lionel Messi drejt fitimit të “Këpucës së Artë”

TIRANË, 15 prill /ATSH/ - Lionel Messi duket i pacenuar në garën për të fituar Këpucën e Artë në Europë, si golashënuesi më i...

Messi drejt rikthimit te përfaqësuesja e Argjentinës

TIRANË, 4 mars/ATSH-A. Fortuzi/- Pas shtatë muajve mungesë, duket se Lionel Messi është gati të rikthehet të përfaqësuesja e “Argjentinës”. Sipas “La Gazzetta”, “Pleshti” në...

Valverde mohon problemet fizike të Messi-t

TIRANË, 11 shkurt /ATSH/ - Trajneri i "Barcelonës" Ernesto Valverde hodhi poshtë zërat se Lionel Messi nuk ishte i aftë për të luajtur në...

Messi mbetet në dyshim të madh për “El Clasico”

TIRANË, 5 shkurt ATSH/ - Të mërkurën "Barcelona" dhe "Reali i Madridit" do të ndeshen në gjysmëfinalen e parë të Kupës së Mbretit. Lionel Messi...

FUTBOLL – Messi thirrje për të vazhduar kërkimet pas zhdukjes së...

BARCELONË, 25 janar /ATSH-AFP/ - Ylli argjentinas i "FC Barcelonës", Lionel Messi bëri thirrje në profilin e tij ‘’Instagram’’ për të vazhduar kërkimet për...

Messi do të kthehet në kombëtaren e Argjentinës

TIRANË, 15 nëntor /ATSH/ - Lionel Messi do të kthehet me përfaqësuesen e Argjentinës shumë shpejt. Këtë lajm e konfirmon menaxheri i përgjithshëm i kombëtares...

FUTBOLL – ”Fondacioni Messi” i dyshuar për parregullsi

BUENOS AIRES, 3 nëntor /ATSH-AFP/ - Një prokuror argjentinas kërkoi nisjen e një hetimi ndaj Lionel Messit dhe të atit, Jorge me dyshimin për...

Neymar: Messi është idhulli im

TIRANË, 31 tetor /ATSH/ - Neymar dhe Messi kanë kaluar disa vite të arta tek "Barcelona", ku kanë fituar të gjithë trofetë e mundshëm. Ndonëse...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA