Ballina Etiketimet Mesi

Etiketim: Mesi

Mesi: Zgjedhjet në 30 qershor, protestat e opozitës janë politike jo...

TIRANË, 24 maj/ATSH-Maela Marini/ Deputetja e Partisë Socialiste, Senida Mesi deklaroi sot se "zgjedhjet do të zhvillohet në 30 qershor dhe maxhoranca është e...

Mesi: Mazhoranca mision zbatimin e ligjit, opozita po dhunon institucionet

TIRANË, 16 maj /ATSH/ - “Mazhoranca ka si mision zbatimin e ligjit, vijimin e reformave dhe strategjinë për të punuar në rrugën e anëtarësimit...

Samiti i Berlinit, Mesi: Kemi ecuri pozitive të reformave

TIRANË, 30 prill/ATSH-Arbi Fortuzi/- Deputetja e Partisë Socialiste, ish-zv.kryeministrja Senida Mesi ka theksuar të martën gjatë një interviste për Report Tv se, Samiti i...

Mesi: Sistem transparent rekrutimi në administratën publike

TIRANË, 25 prill/ATSH-Maela Marini/ "Reforma në administratën publike ka vijuar të shënojë rezultate gjatë vitit 2018 në drejtim të krijimit të një administrate mirëfunksionale,...

Bojkoti i opozitës në zgjedhje nuk e dëmton procesin

TIRANË, 24 prill/ATSH-Maela Marini/ Deputetja e Partisë Socialiste, Senida Mesi e konsideroi sot të papërgjegjshëm dhe të paprecedent vendimin e opozitës për të krijuar...

FUTBOLL – Van Dijk: Nuk e kam idenë si do ta...

TIRANË, 18 prill/ATSH/ - Argjentinasi Lionel Mesi “tremb” pothuajse të gjithë kundërshtarët me formën e tij fantastike që po kalon, duke e treguar qartazi...

FUTBOLL – Messi dhe Dembele të gatshëm kundër “Mançesterit”

BARCELONË, 15 prill /ATSH-AFP/ - Kapiteni i “Barcelonës”, Lionel Messi e ka rimarrë plotësisht veten pas goditjes që pësoi në fytyrë dhe është në...

Mesi: Bizneset e reja sjellin inovacion dhe rritje ekonomike

TIRANË, 15 prill /ATSH/ - Krijimi i bizneseve të reja, startups, sjell inovacion dhe rritje ekonomike. Deputetja e Partisë Socialiste, Senida Mesi ishte në Cascais,...

FOTO/ Belsh, qytetarët lehtësira për marrjen e mbi 150 shërbimeve bashkëkohore

TIRANË, 27 mars /ATSH/ - Me hapjen e zyrës me një ndalesë, në Belsh marrin fund ecejaket në Elbasan dhe Cërrik, për shërbime që...

ADISA, 10 zyra të tjera ‘one stop shop’ në bashkitë e...

TIRANË, 23 mars/ATSH/-Agjencia e Ofrimit të Shërbimeve Publike të Integruara (ADISA) ka në plan të hapë edhe 10 zyra të tjera 'one stop shop'...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA