Ballina Etiketimet Mesi

Etiketim: Mesi

Projektligji “Për Mediet Audiovizive”, Mesi: Në asnjë dispozitë nuk cenon lirinë...

TIRANË, 12 dhjetor/ATSH/ Deputetja e Partisë Socialiste, Senida Mesi deklaroi sot projektligji “Për Mediet Audiovizive dhe Komunikimet elektronike në Republikën e Shqipërisë”, në asnjë...

Mesi në PE: Çdo donacion për rindërtimin e Shqipërisë mund të...

TIRANË, 4 dhjetor/ATSH/ Në Parlamentin Europian u zhvillua një tryezë e rrumbullakët e nivelit të lartë për procesin e integrimit europian të Ballkanit Perëndimor. E...

Topi i Artë 2019, garë e fortë midis Mesit e Van...

TIRANË 3 dhjetor/ATSH/ Lionel Mesi mori në duar Topin e tij të gjashtë të Artë të hënën, në mbrëmjen gala të organizuar nga revista...

Akti Normativ për buxhetin 2019, financohet fondi rezervë për emergjencat

TIRANË, 4 nëntor/ATSH-Maela Marini/ Akti Normativ për disa ndryshime në buxhetin 2019, garanton një rishpërndarje të disa zërave dhe merr parasysh situata të paparashikuara,...

Mesi: “Venecia” e tha qartë, Presidenti ka tejkaluar kompetencat

TIRANË, 11 tetor/ATSH-Arbi Fortuzi/ Senida Mesi, deputete e Partisë Socialiste të Shqipërisë, të premten në mbrëmje, deklaroi se Komisioni i Venecias ka folur qartë,...

Lionel Mesi shpallet lojtari më i mirë i FIFA-s për 2019

TIRANË, 24 shtator/ATSH-ANSA/ Çuditërisht ishte Lionel Mesi ai që fitoi çmimin për “Lojtarin më të mirë të vitit” në Best Fifa Football Awards 2019,...

Shkarkimi i Metës, Mesi: Mori vendim të njëanshëm

TIRANË, 8 korrik /ATSH A.ALLA/ - "Nga ana proceduriale Komisioni i Ligjeve e ka shqyrtuar kërkesën e 55 deputetëve për shkarkimin e Presidentit të...

Mesi: Do doja që në zgjedhje të kishte me shumë parti

TIRANË, 30 Qershor /ATSH/ - Deputetja e Partisë Socialiste, Senida Mesi votoi sot në Shkodër. Ajo deklaroi se do të donte më shumë kandidatë në...

“Forca e Ligjit” në 5 vjet sekuestroi 158 milionë euro nga...

TIRANË, 17 qershor /ATSH/ - "Këshilli i Europës e vlerëson Shqipërinë dhe përmes raportit të MONEYVAL. Në kuadër të vlerësimit të MONEYVAL për Shqipërinë...

Përgjimet, Mesi: Prokuroria të mbyllë hetimet, t’i çojë para drejtësisë fajtorët

TIRANË, 5 qershor/ATSH/ - Deputetja e Partisë Socialiste, Senida Mesi deklaroi sot në mbrëmje se "prokuroria duhet të mbyllë hetimet për dosjet 339 dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA