Ballina Etiketimet Mesi

Etiketim: Mesi

SPORT – Morati: Mesi në Inter? Nuk është ëndërr e pamundur

MILANO, 6 prill /ATSH -MIA/- Ish-presidenti i Interit, Masimo Morati ka ndarë mendimin e tij për mundësinë e klubit për të sjellë sulmuesin e...

“Sa blejnë një maskë, të blejnë një bukë”, nisma e Ardiana...

TIRANË, 6 prill/ATSH- A. Fortuzi/ Ardiana Handraj, një artizane dhe rrobaqepëse në Shkodër ka marrë përsipër të qep maska falas, me moton, “Sa blejnë...

Shkodër/ 35 mijë pensione janë shpërndarë në banesa gjatë muajit mars

TIRANË, 31 mars/ATSH/ 35 mijë pensione, ose rreth 96% e totalit janë shpërndarë në shtëpi nga Posta Shqiptare në Shkodër për muajin mars. Lajmin e...

FOTO/ Shkodër, Posta Shqiptare shpërndan në banesë 1400 pensione në ditë

TIRANË, 25 mars /ATSH/-Filiali i Postës Shqiptare Shkodër, ka shpërndarë në banesë mesatarisht 1400 pensione në ditë, në kushtet e situatës së  jashtëzakonshme, kur...

COVID-19/ Guardiola dhe Mesi dhurojnë nga 1 milion euro secili për...

TIRANË, 25 mars /ATSH-ANSA/ Trajneri i “Mançester Sitit” Pep Guardiola dha kontributin e tij për të luftuar emergjencën e koronavirusit duke dhuruar një milion...

Mesi: Shqipëria nga sot një hap më pranë anëtarësimit në BE

TIRANË, 24 mars /ATSH/- Senida Mesi, deputete e Partisë Socialsite, Shkodër ka përshëndetur vendimin unanim të shteteve anëtare për të hapur negociatat e pranimit...

COVID-19/Mesi apel shkodranëve: Po merrni në qafë veten dhe familjarët, kjo...

TIRANË, 20 mars /ATSH/- Deputetja e partisë Socialiste për Shkodrën, Senida Mesi i ka bërë apel bashkëqytetarëve të saj shkodranë, që në kushtet e...

Republika Çeke, mbështetje Shqipërisë në çeljen e negociatave

TIRANË, 19 shkurt/ATSH/ Nënkryetarja e Komisionit të Integrimit Europian, Senida Mesi zhvilloi sot një takim me të dërguarën e posaçme për Ballkanin Perëndimor të...

Metodologjia e re e zgjerimit/ Mesi: Stimul pozitiv, që vendi ynë...

TIRANË, 6 shkurt /ATSH-A. Fortuzi/ Nënkryetarja e Komisionit të Integrimit, deputetja e Partisë Socialiste, Senida Mesi, e vlerëson metodologjinë e re të zgjerimit të...

Shengeni ballkanik, Mesi: Përfitime për të gjitha vendet e rajonit

TIRANË, 23 dhjetor/ATSH-Maela Marini/ "Shengeni Ballkanik është një iniciativë e hershme e bashkëpunimit rajonal dhe fqinjësisë së mirë, që shkon në vija paralele me...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA