Ballina Etiketimet Mesazh

Etiketim: mesazh

Kalo apel qytetarëve të mos refuzojnë të vaksinohen, arma e vetme...

TIRANË 11 prill/ATSH/ Mjeku infeksionist, Tritan Kalo apeloi sot të gjithë qytetarët që të mos refuzojnë të vaksinohen, pasi është e vetmja armë që...

Rama: Hapi sytë dhe imagjino sikur Luli të zgjohej nga gjumi....

  View this post on Instagram   A post shared by Edi Rama (@ediramaal) TIRANË, 28 mars /ATSH – I. Vata/ Kryeministri Edi Rama dy ditë më parë...

Rama publikon mesazhin e qytetarit/ Kryeministri dhe PS po bëjnë vaksinimin...

TIRANË, 28 mars/ATSH/ Kryeministri Edi Rama i ka cilësuar turp dhe papërgjegjshmëri takimet që po zhvillon kryetari i Partisë Demoraktike, Lulzim Basha në të...

Ndahet nga jeta gjeneralbrigade Ndriçim Sallaku/ Peleshi: Bashkëpunëtor i spikatur

TIRANË, 20 mars/ATSH/ COVID-19 i ka marrë jetën komandantit të Komandës Mbështetëse, gjeneralbrigade Ndriçim Sallaku. Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi, u shpreh në një mesazh...

SHBA – Biden refuzon migrantët e paligjshëm në vend

PENSILVANI, 17 mars /ATSH-AA/ - Presidenti i SHBA-së, Joe Biden, lidhur me numrin e emigrantëve të paligjshëm që rritet çdo ditë e më shumë...

“WhatsApp” teston mesazhet vetëshkatërruese

ROMË, 9 mars /ATSH-ANSA/ - Whatsapp po teston opsionin e fshirjes automatike të mesazhit pas 24 orësh, si pjesë e përditësimit më të madh...

Manastirliu mesazh prekës për vdekjen e mjekut Keko: I dedikoi jetën...

TIRANË, 11 shkurt/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu përmes një mesazhi ka shprehur ngushëllime për vdekjen e mjekut pneumolog Rustem Keko,...

Dita Ndërkombëtare e Arsimit/ Kushi: Të gjithë së bashku, le t’i...

TIRANË, 24 janar/ATSH/- Në kuadër të Ditës Ndërkombëtare të Arsimit, ministrja e Arsimit, Evis Kushi ka zgjedhur të urojë këtë ditë të shënuar nga...

Zgjedhjet e 25 prillit/ Kim apel partive: Kontrolloni kandidatët tuaj, mos...

TIRANË, 22 janar/ATSH/ Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, në Tiranë ka ripërsëritur sot apelin drejtuar partive politike në vend për kontrollin e...

Basha mesazh shqiptarëve në ndërrimin e viteve: Po lëmë pas një...

TIRANË, 31 dhjetor /ATSH/ -Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u drejtoi sot një mesazh urimi shqiptarëve me rastin e Vitit të Ri, 2021. “Të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA