Ballina Etiketimet Merkato

Etiketim: merkato

Juventusi “shënjestron” talentet e Serisë A

TIRANË, 15 prill /ATSH/ - "Juventusi" gjithmonë ka synuar talentet e futbollit italian, ndaj dhe në verë do të jetë në krye të skuadrave...

Zyrtare/ “Tirana” prezanton mbrojtësin e ri, Jurgen Goxah

TIRANË, 28 janar/ATSH- A. Fortuzi/- “Tirana” ka arritur marrëveshjen dhe ka prezantuar mbrojtësin e ri të saj. Bëhet fjalë për Jurgen Goxhan, i cili...

Tek “Milan” vjen transferimi i ri Piatek

TIRANË, 23 janar /ATSH/ - Milani ka arritur të finalizojë një goditje të rëndësishme në merkaton e këtij dimri, duke blerë një sulmues që...

“United” kërkon talentin e “PSV”

TIRANË, 16 Janar /ATSH/ - Ecuria e trajnerit Ole Gunnar Solskjaer tek "Manchester United" po shkon në mënyrë perfekte, teksa norvegjezi është bërë i...

Ramsey kryen vizitat mjekësore, numëron ditët që e ndajnë nga “Juventus”   

TIRANË, 14 janar/ATSH-A. Fortuzi/ - “Juventus” është në përgatitje intensive për ndeshjen e të mërkurës pasdite, ku përballë do të ketë “Milanin” në kuadër...

“Real Madrid” kërkon mbrojtësin e talentuar të Portos

TIRANË, 9 Janar /ATSH/ Reali i Madridit ndodhet në një moment të vështirë dhe blerjet janë më se të nevojshme. Pasi arriti të siguronte shërbimet...

Barella larg “Interit” dhe “Napolit”, gati transferimi tek “Chelsea”

TIRANË, 8 janar /ATSH/ - Chelsea i Maurizio Sarri arrin të mposht konkurrencën e "Interit" dhe "Napolit", për transferimin e talentit italian Nicolo Barrela. Për...

“Juventusi” kërkon mbrojtësin më të fortë të “Barcelonës”

TIRANË, 7 janar /ATSH/ - "Juventusi" përgatitet të bëjë një nga blerjet më të madha në radhët e "Barcelonës". Mediet sportive në Spanjë, njoftojnë...

Merkatoja e janarit, “Partizani” kërkon të afrojë sulmuesin e ri polak

TIRANË, 29 dhjetor /ATSH/ - Skuadra e "Partizanit" kërkon të forcohet edhe gjatë merkatos së janarit edhe pse kryeson Superligën Shqiptare. Këtë radhë të "kuqtë"...

FUTBOLL – Sarri: Hazard të vendosë për të ardhmen

TIRANË, 28 dhjetor/ATSH/ - Trajneri i ekipit të “Çelsit”, Mauricio Sarri i ka kërkuar belgut Eden Hazard që të vendosë rreth të ardhmes së...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA