Ballina Etiketimet Meghan

Etiketim: Meghan

LONDËR – Fustani martesor i Meghan i krijuar nga Givenchy

WINDSOR, 19 maj /ATSH-AFP/ - Ish-aktorja amerikane, Meghan Markle veshi sot një fustan të krijuar nga stilistja britanike Clare Waight Keller, drejtoreshë artistike e...

LONDËR – Harry dhe Meghan marrin titullin duka dhe dukesha e...

LONDËR, 19 maj /ATSH-AFP/ - Princi Harry do të martohet sot me amerikanen Meghan Markle në Windsor në sytë e mbarë botës gjatë një...

Harry dhe Meghan, gjithçka gati për dasmën mbretërore

-Carlo do të shoqërojë Meghan në altar- TIRANË, 18 maj/ATSH/.- Orët e fundit të përgatitjeve dhe provave të përgjithshme dhe pastaj në fund Meghan Markle...

LONDËR – Krizë familjare pak ditë nga dasma mbretërore

UINDSOR, 15 maj /ATSH-AFP/ - Babai i Meghan Markle mund të mos jetë i pranishëm në dasmën e vajzës së tij me princin Harry,...

FOTO- Dasmat mbretërore tundim i parezistueshëm britanik

TIRANË, 7 Maj/ATSH-ANSA/- Nëse ju jeni në Piccadilly Circus, përballë Green Park dhe Buckingham Palace ose në zonën e Kensington, në Londër fjala kyçe...

Harry dhe Meghan ftojnë në dasmë edhe 1 200 qytetarë të...

TIRANË, 4 Maj /ATSH/ - Janë 1 200 qytetarë britanikë, të cilët do të kenë nderin të marrin pjesë në martesën mbretërore midis princit...

SOFT NEWS – Meghan nuk fton në dasmën mbretërore… vëllain e...

LONDËR, 19 prill /ATSH-AFP/ - Thomas Markle konfirmoi se nuk ishte ftuar në martesën motrës nga babai, Meghan me princin Harry, në një intervistë...

Asnjë politikan i ftuar në dasmën e Harry dhe Meghan

TIRANË, 12 prill /ATSH/ - Kensington Palace ka njoftuar se në dasmën e Harry dhe Meghan, të shtunën më 19 maj në Kështjellën e...

LONDËR – Meghan Markle transformon familjen mbretërore?

LONDËR, 11 prill /ATSH-AFP/ - Princi Harry dhe Meghan Markle do të formojnë një çift të angazhuar që do të transformojë imazhin e monarkisë...

SOFT NEWS – Martesa e Harry dhe Meghan rrethohet nga… lule...

LONDËR, 1 prill /ATSH-AFP/ - Princi Harry dhe e fejuara e tij amerikane, Meghan Markle do të rrethohen nga lule të stinës dhe vendase...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA