Ballina Etiketimet Meghan

Etiketim: Meghan

BRITANI E MADHE – Elizabeth II dakord për një periudhë tranzicioni...

SANDRINGHAM, 13 janar /ATSH-AFP/- Mbretëresha Elizabeth II dhe familja e saj mbretërore ranë sot dakord për një periudhë tranzicioni, që lejon Princin Harry dhe...

BM – Princi Harry dhe Meghan tërhiqen nga detyrat mbretërore

LONDËR, 8 janar /ATSH-DPA/ - Princi Harry dhe bashkëshortja e tij Meghan, dukesha e Suseksit, njoftuan se po tërhiqen nga detyrat e tyre mbretërore...

BM – Meghan lind një tjetër pasardhës të mbretërisë

LONDËR, 6 maj /ATSH-AFP/ - Meghan, bashkëshortja e princit Harry, lindi djalë, njoftoi sot princi. "Jam shumë i gëzuar të njoftoj se Meghan dhe unë...

SOFT NEWS – Elizabeth dhe Meghan kanë probleme me… bizhuteritë!

LONDËR, 5 prill /ATSH-ANSA/ - Mbretëresha Elizabeth ndaloi Meghanin, bashkëshorten e princit Harry, të mbajë disa bizhuteri familjare, veçanërisht ato që i përkisnin nënës...

Harry dhe Meghan, të thjeshtë në plazhin australian

TIRANË,20 tetor /ATSH/ - Princi Harry dhe Meghan hoqën këpucët dhe këmbëzbathur u argëtuan në plazhin “Bondi”, ndërsa vazhdojnë turin e tyre në Australi...

Meghan Markle në pritje të ëmbël

TIRANË, 15 tetor/ATSH/- Meghan Markle është në pritje të ëmbël. Më në fund lajmi i shumëpritur ka mbërritur nga Kensington Palace pikërisht kur dukët...

LONDËR – Harry dhe Meghan fillojnë jetën e re pas një...

LONDËR, 20 maj /ATSH-AFP/ - Princi Harry dhe Meghan filluan sot jetën e re si çift pas një martese spektakolare dhe me shumë risi...

SOFT NEWS – Princi Harry dhe Meghan, mbreti dhe mbretëresha… e...

PARIS, 20 maj /ATSH-AFP/ - Martesa e princit Harry dhe Meghan Markle ka regjistruar një numër rekord postimesh në Twitter, prej më shumë se...

SHBA – Babai i Meghan Markle krenar dhe i emocionuar

UASHINGTON, 19 maj /ATSH-AFP/ - I emocionuar dhe i lumtur, babai i Meghan, i cili e ndoqi martesën e vajzës së tij dhe princit...

LONDËR – Princi Harry dhe Meghan Markle zyrtarisht të martuar

LONDËR, 19 maj /ATSH-AFP/ - Princi Harry dhe Meghan Markle u shpallën sot zyrtarisht të martuar gjatë një ceremonie plot emocion në bazilikën St...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA