Ballina Etiketimet Meghan

Etiketim: Meghan

Meghan dhe Harry në pritje të një fëmije tjetër

LONDËR, 15 shkurt /ATSH-ANSA/ - Archie do të ketë një vëlla ose një motër të vogël. Kjo pasi Harry dhe Meghan, duka dhe dukesha e...

Harry dhe Meghan i japin lamtumirën rrjeteve sociale

LONDËR, 10 janar /ATSH-ANSA/ - Duka dhe Dukesha e Sussex, Harry dhe bashkëshortja e tij Meghan, njoftuan se i kanë braktisur mediet sociale dhe...

Meghan Markle në një rrëfim të pazakontë

NJU JORK, 25 nëntor /ATSH-AFP/ - Meghan Markle, bashkëshortja e princit Harry, zbuloi se kishte bërë një abort spontan në korrik, në një artikull të...

LOS ANXHELES – Harry dhe Meghan padi për fotot e vjedhura...

LOS ANXHELES, 26 korrik /ATSH-AFP/ - Princi Harry dhe bashkëshortja e tij Meghan Markle depozituan një padi në Los Anxheles kundër një apo disa...

LONDËR – Një libër për largimin e Harryt dhe Meghan nga...

LONDËR, 26 korrik /ATSH-AFP/ - Të vetëm dhe nën presion, princi Harry dhe bashkëshortja e tij Meghan janë përpjekur të paralajmërojnë mbretëreshën Elizabeth II...

Meghan Markle humbet betejën e parë ligjore kundër ”Daily Mail”

LONDËR, 1 maj /ATSH-DPA/ - Një gjykatë britanike vendosi në favor të një gazete tabloid që botonte fragmente të një letre të Meghan, dukeshën...

BM – Meghan Markle në gjyq kundër tabloidit britanik

LONDËR, 24 prill /ATSH-DPA/ - Një gjykatë britanike filloi sot proceduat ligjore, me kërkesë nga Meghan Markle, kundër një gazete tabloid që botoi fragmente...

LONDËR – Harry dhe Meghan bojkotojnë tabloidet britanike

LONDËR, 20 prill /ATSH-AFP/ - Princ Harry dhe bashkëshortja e tij kanë vendosur të bojkotojnë katër tabloide britanike, që ata i akuzojnë prë artikuj...

COVID-19 – Harry dhe Meghan ofrojnë ushqim për të sëmurët

LOS ANXHELES, 16 prill /ATSH-DPA/ - Princi Harry dhe bashkëshortja, Meghan Markle këtë javë ofruan vullnetarisht ushqime për shumë qytetarë në West Hollywood. ''Edhe të...

SOFT NEWS – Princi Harry heq dorë nga titujt mbretërorë

LONDËR, 26 shkurt /ATSH-AFP/ - Princi Harry dhe gruaja e tij, Meghan nuk do të përdorin më titullin "Sussex Royal" duke filluar nga pranvera,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA