Ballina Etiketimet Maya

Etiketim: maya

FORMULA 1 – Maya pilotja e parë e ”Akademisë Ferrari”

MARANELLO, 25 janar /ATSH-ANSA/ - Është 16 vjeçe, është holandeze dhe quhet Maya Weug. Ky është profili i shoferes, e cila do të shkruajë një...

Maska 1 000-vjeçare e fisit Maja i kthehet përfundimisht Guatemalës

MEKSIKO SITI, 15 shtator /ATSH-DPA/ - Një maskë mbi 1 000-vjeçare e fisit të njohur të Majave, që u konfiskua në Belgjikë në vitin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA