Ballina Etiketimet Mathew Palmer

Etiketim: Mathew Palmer

Palmer: SHBA shpreson që BE të hapë Konferencën Ndërqeveritare për Shqipërinë...

TIRANË, 4 dhjetor /ATSH/ Shtetet e Bashkuara shpresojnë që Konferenca Ndërqeveritare mes Shqipërisë dhe BE-së të organizohet para fundit të Presidencës gjermane të Bashkimit...

Palmer: Pavarësia e Kosovës e pakthyeshme, zgjidhja e dialogut me Serbinë...

PRISHTINË, 1 nëntor/ATSH/ “Zgjidhja përfundimtare mes Kosovës dhe Serbisë mbetet një nga prioritetet strategjike të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Qeveria e re përveç...

Zv.ndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit, Palmer viziton Tiranën

TIRANË, 3 prill /ATSH/ - Zëvendësndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit, Mathew Palmer do të vizitojë Tiranën javën e ardhshme. Zyra e shtypit e Ambasadës së...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA