Ballina Etiketimet Mat

Etiketim: Mat

Burrel/ “Dëgjo zërin tim”, aktivitet në Ditën e të Drejtave të...

TIRANË, 21 nëntor/ATSH/ - Me rastin e Ditës Ndërkombëtare të të Drejtave të Fëmijëve, me 20 nëntor, në qytetin e Burrelit u zhvillua me...

Rrugë e re për banorët e fshatit Shëlli në Macukull

TIRANË,5 nëntor /ATSH- I. Vata/ - Bashkia Mat vazhdon rehabilitimin e rrugës në fshatin Shëlli të njësisë administrative Macukull. Investimi për rehabilitimin e rrugës së...

Ngjarja në Mat, Basha: Dëshmi e mungesës së sigurisë

TIRANË, 11 tetor/ATSH/ "Ngjarja e sotme në Mat është një tjetër dëshmi e përgjakshme e degradimit total të shtetit dhe e mungesës së sigurisë". Kështu...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA