Ballina Etiketimet Masotti

Etiketim: Masotti

FOTO/ Kalaja e Bashtovës, një perlë e fshehur në afërsi të...

TIRANË, 15 maj/ATSH/ - E pozicionuar në afërsi të lumit Shkumbin vetëm 4 km larg nga deti Adriatik, Kalaja e Bashtovës është një perlë...

NatGeo: Shqipëria, fqinja e bukur e Italisë

ROMË, 18 mars /ATSH/ - Gazetarja e njohur italiane Francesca Masotti i ka kushtuar një tjetër artikull të mrekullueshëm bukurive të rralla kulturore të...

Kosovë, udhëtim në zemrën e Ballkanit

TIRANË, 15 dhjetor/ATSH/- Ju ka ndodhur ndonjëherë të ktheheni në një vend dhe të keni një kujtim edhe më të bukur sesa hera e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA