Ballina Etiketimet Marinela

Etiketim: Marinela

video

“Njerëz të padukshëm”, profesioni i rrallë i Marinelës

TIRANË, 11 shkurt/ATSH/ - Marinela është restauruese në arkivin e shtetit dhe në Shqipëri nuk ka të dytë si ajo. Kryeministri Edi Rama ka lançuar...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA