Ballina Etiketimet Manstirliu

Etiketim: Manstirliu

video

Pakti për Universitetin, shumë prej kërkesave të studentëve janë realizuar dhe...

TIRANË, 25 prill/ATSH/ - “Pakti për Universitetin ka krijuar një sinergji të re dhe një lidhje shumë organike mes Universitetit dhe Qeverisë”. Kështu u shpreh...

Anisa 9-vjeçare nxirret nga situata e rrugës, regjistrohet në shkollë

TIRANË, 12 prill /ATSH/ - 156 fëmijë janë identifikuar në situatë rruge gjatë 3 muajve të parë të vitit 2019, të cilët po menaxhohen...
video

Spitalit të Gjirokastrës i shtohen 13 mjekë. Shërbime të specializuara afër...

TIRANË, 24 shkurt/ATSH/- “13 mjekë specialistë, duke filluar nga mjekë të urgjencës, onkologë, kirurgë të përgjithshëm, reanimator, etj, i shtohen spitalit rajonal të Gjirokastrës,...

Plagjiatura në Doktoraturë? Manastirliu: Punim origjinal, diferencën e studimit e bëjnë...

TIRANË, 3 dhjetor /ATSH/ - Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka reaguar pas akuzave të publikuara në media, se tema e doktoraturës së...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA