Ballina Etiketimet Mandzukic

Etiketim: Mandzukic

Mandzukic refuzon ekipin kinez

TIRANË, 8 shkurt ATSH/ - Sulmuesi kroat Mario Mandzukic refuzoi të largohej nga "Juventusi" dhe të kalojë në radhët e klubit kinez "Dalian Jifang"...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA