Ballina Etiketimet Manastriliu

Etiketim: Manastriliu

Pakti për Universitetin, Manastirliu: Proces gjithëpërfshirës që po jetësohet çdo ditë

TIRANË, 14 tetor/ATSH-Maela Marini/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu deklaroi sot "Pakti për Universitetin filloi si një proces gjithëpërfshirës reflektimi dhe...

Manastirliu: Prej 4 vitesh, 1.2 milionë qytetarë përfitojnë falas kontrollin mjekësor...

TIRANË, 23 mars /ATSH A.ALLA/ - ''Ne do mbajmë çdo pretim që kemi bërë për të transformuar shëndetësinë drejt objektivit tonë që është  mbulimi...

Në dy muaj u shpërndanë 4092 çeqe bebesh

TIRANË, 12 mars /ATSH/ - Në dy muajt e parë të 2019 që nga 1 janari 4092 fëmijë kanë përfituar çekun e bebes. Familjet e...

Mbi 34% më shumë gra kryefamiljare, përfituese të ndihmës ekonomike

TIRANË, 11 shkurt /ATSH-A.ALLA/ - “Skema e re e ndihmës ekonomike po mbështet gratë kryefamiljare dhe kategoritë më në nevojë, duke larguar njëherë e mirë...

Orare vizitash në pavijonet e spitaleve, në Urgjenca nuk do lejohen...

TIRANË, 11 shkurt /ATSH A.ALLA/ - "Është një akt barbar, një akt që përpos kundër çdo ligji gjithashtu është kundër çdo kodi etik, morali...

Bonusi i bebeve, programi i zbatueshëm në të gjitha maternitetet e...

TIRANË, 5 janar /ATSH/ - Mbështetja për nënat e reja dhe fëmijët do vazhdojë me të njëjtin ritëm dhe përgjatë vitit 2019. E pranishme në...

Më shumë se 57 mijë familje përfitojnë direkt ndihmën ekonomike

TIRANË, 26 Shtator/ATSH/- Ministrja e Shëndetësisë dhe Mirëqenies Sociale, Ogerta Manastirliu, theksoi se "sot janë më shumë se 57 mijë familje, që përfitojnë direkt...

Sezoni turistik, tolerancë zero subjekteve që nuk plotësojnë kushtet higjieno-sanitare

TIRANË, 10 korrik/ATSH/.- Inspektoriati Shtetëror Shëndetësor që në fillim të muajit qershor dhe deri tani ka kryer 1072 inspektime në të gjithë vendin për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA