Ballina Etiketimet Manastriliu

Etiketim: Manastriliu

COVID-19/ Porosi për 30 mijë teste të tjera, Shqipëria pjesë e...

TIRANË, 6 prill/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu deklaroi sot se, Shqipëria është përfshirë në nismën e Organizatës Botërore të Shëndetësisë...

22 179 pensionistë të vetmuar morën barnat në banesë, vetëm sot...

TIRANË, 31 mars/ATSH/ Në 24 orët e fundit 2715 pensionistë të vetmuar kanë marrë barnat me rimbursim në banesë. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale,...

Koronavirusi/ Manastirliu: Sistemi shëndetësor i përgatitur për të përballuar situatën, pajisjet...

TIRANË, 9 mars/ATSH-Maela Marini/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu deklaroi sot se "sistemi shëndetësor është i përgatitur për të përballuar situatën...

“Po rindërtojmë Shëndetësinë që e lanë gërmadhë”/ Braçe-Manastirliu në qendrën e...

TIRANË, 21 shkurt/ATSH/ “Kur patën mundësi për ta bërë shëndetësinë e lanë gërmadhë, ndërsa tani flasin se si mund të ishte shëndetësia që ata...

Revolucioni dixhital, Manastirliu: Aplikimi për ndihmën ekonomike online, së shpejti vërtetimi...

TIRANË, 16 janar/ATSH/- “Në të dy sektorët e shëndetësisë dhe atë të mbrojtjes sociale janë 41 dokumente, të cilat qytetarët mund t’i aksesojnë online”. Ministrja...

Ekipet mjekësore, më shumë se 7 mijë vizita për banorët e...

TIRANË, 16 dhjetor /ATSH/ - Më shumë se 340 mjekë dhe infermierë vijojnë të jenë në terren, në mënyrë që shërbimi ndaj banorëve të...

Foto/ Portali “Infermierë për Shqipërinë”, mbi 900 të punësuar në të...

TIRANË, 14 dhjetor/ATSH/ Sadete Rexha, Ermira Doçi dhe Nerida Lamaj sapo i janë bashkuar ekipit të infermiereve të spitalit të Tropojës, falë portalit “Infermierë...

Manastirliu në spitalin e Durrësit: Urgjenca po funksionon normalisht, po vlerësohen...

TIRANË, 28 nëntor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, deklaroi sot nga spitali i Durrësit se nuk ka vend për panik, aktualisht...

Modernizimi i Urgjencës Kombëtare/ 330 misione jetëshpëtuese çdo ditë

TIRANË, 1 nëntor/ATSH/- Në Qendrën e Urgjencës Kombëtare kemi 1130 thirrje për ndihmë çdo ditë dhe 330 misione jetëshpëtuese që kryhen në të gjithë...

Paketat e kardiologjisë pa pagesë/ Vetëm në 9 muaj përfituan 5900...

https://www.facebook.com/OgertaManastirliu/videos/2147218288916371/ TIRANË, 30 tetor /ATSH/ Falë shërbimit të shëndetësisë elektronike, sot është e mundur të bësh rezervimin online, pranë mjekut specialist, për të kryer koronarografinë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA