Ballina Etiketimet Manastriliu

Etiketim: Manastriliu

Vaksinimi masiv/ Gati 1100 vaksinatorë në të gjithë Shqipërinë

TIRANË, 26 mars /ATSH/ Teksa ka nisur shpërndarja e vaksinave antikovid në territor, janë gati 1100 vaksinatorë në të gjithë Shqipërinë, për të realizuar...

FOTOGALERI/ Transformimi rrënjësor i maternitetit të Sarandës

TIRANË, 9 shkurt/ATSH/ Materniteti i Sarandës ka pësuar tashmë një transformim rrënjësor pas investimit nga buxheti i shtetit, i cili për vite ishte lënë...

Rritja e rasteve të reja dhe shtrimeve/ Manastirliu: Bëhemi gati për...

TIRANË, 23 nëntor/ATSH/ Në kuadër të strategjisë së menaxhimit të pandemisë së COVID-19, ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, së bashku me...

Parandalimi i COVID-19/ Manastirliu, apel për zbatimin e disa rregullave të...

TIRANË, 2 gusht/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu u bëri sot thirrje të gjithë qytetarëve të mbrojnë veten dhe njerëzit e...

COVID-19/ Manastirliu ndan apelin e mjekes Anila Godo: Maska na kushton...

TIRANË, 12 korrik/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ndau sot mesazhin ndërgjegjësues të mjekes së njohur Anila Godo, lidhur me mbajtjen...

Humbi betejën me koronavirusin/ Manastirliu: Dr. Hysni Shkjau, 40 vite përkushtim...

TIRANE, 6 korrik/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu shprehu sot trishtimin për ndarjen nga jeta këtë mëngjes të dr. Hysni Shkjaut,...

“Kontrolle intensive gjatë gjithë sezonit turistik”/ Manastirliu: Nëse zbatojmë masat, vijimi...

TIRANË, 2 korrik/ATSH-Maela Marini/ "Ka pasur një relaksim të popullatës që u reflektua në shtim të rasteve pozitive, por nëse vijojmë të kemi kujdes...

Vijon fuqizimi i njësive të terapisë intensive/ Reanimacioni i ri në...

TIRANË, 26 qershor/ATSH/ Në spitalin universitar “Shefqet Ndroqi” janë dyfishuar kapacitetet e pajisjeve në terapinë intensive dhe është plotësuar reanimacioni me parametra dhe standarde...

COVID-19/ BE tjetër mbështetje për Shqipërinë, forcohen kapacitetet spitalore

TIRANË, 18 qershor/ATSH/ “Do të garantojmë terapitë e mjekimit për COVID-19 dhe do të rrisim kapacitetet e terapive intensive edhe në spitalet rajonale”, deklaroi...

Nga 1 qershori lejohet lëvizja në të gjithë territorin/ Hapen kufijtë...

TIRANË, 29 maj/ATYSH-Maela Marini/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu deklaroi sot se nga 1 qershori lejohet lëvizja në të gjithë territorin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA