Ballina Etiketimet Manastirliu

Etiketim: Manastirliu

Varianti Omicron, Manastirliu apelon për vaksinim: Rikalibrim i masave në varësi...

TIRANË, 1 dhjetor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu nga qendra e vaksinimit të përqendruar në stadiumin “Air Albania” tha se të...

Rreziku nga Omicron, Manastirliu në OBSH: Mundësi historike për t’u bashkuar

TIRANË, 30 nëntor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu në fjalën e saj në sesionin special të asamblesë së OBSH-së për pandeminë,...

Manastirliu, takim në Gjenevë me dr. Tedros Adhanom: Mbështesim traktatin ndaj...

Sesion i posaçëm i OBSH, Manastirliu takon drejtorin e Përgjithshëm të OBSH dr. Tedros: Mbështesim Traktatin Ndërkombëtar për përgjigjen ndaj pandemisë TIRANË, 29 nëntor /ATSH/...

Përgjigjja ndaj pandemisë, Manastirliu në takimin e OBSH-së në Gjenevë

TIRANË, 29 nëntor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu po merr pjesë sot në sesionin special për pandeminë të Asamblesë së Organizatës...

Manastirliu: Zjarri te COVID 3 nuk ka prekur asnjë prej pavijoneve

TIRANË, 27 nëntor/ATSH-Maela Marini/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu konfirmoi sot se zjarri i rënë në një prej ambienteve të spitalit...

Manastirliu në Vorë: Vaksina e vetmja armë kundër COVID-19, mos neglizhoni...

TIRANË, 27 nëntor/ATSH/ “Vaksinimi me dozën e tretë është shumë i rëndësishëm për të gjithë ata të cilët e kanë bërë vaksinën përpara 6...

Tërmeti i 26 nëntorit, Manastirliu: Provë e madhe solidariteti dhe sakrifice

TIRANË, 26 nëntor/ATSH/ Dy vite nga tragjedia e tërmetit të 26 Nëntorit, ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu kujton të gjithë ata...

Manastirliu: Në buxhetin 2022 do rritet mbështetja për gratë e dhunuara

TIRANË, 25 nëntor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu duke e konsideruar kambanë alarmi rritjen e numrit të denoncimeve për dhunën në...

Fushata kundër dhunës ndaj grave, Manastirliu: Edukimi, arma më e fortë

TIRANË, 24 nëntor/ATSH/ Në prag të 16 ditëve të aktivizimit kundër dhunës me bazë gjinore, Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, bashkë me partnerët...

Realizohet me sukses operacioni i parë në zemër në spitalin “Shefqet...

TIRANË, 24 nëntor/ATSH/ Në Spitalin Universitar “Shefqet Ndroqi” është realizuar me sukses operacioni i parë në zemër. Lajmi u bë i ditur nga ministrja e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA