Ballina Etiketimet Mali i zi

Etiketim: mali i zi

Mali i Zi masa të reja antikovid në kufi, përjashtohen nga...

TIRANË, 20 gusht/ATSH/ Ministria për Europën dhe Punët e Jashtme informoi sot mbi masat e reja të vendosura për hyrjen në Malin e Zi,...

Pika e përbashkët kufitare me Malin e Zi, Rama: Lehtësim i...

TIRANË, 3 gusht/ATSH-Maela Marini/ Shqipëria dhe Mali i Zi hapën sot pikën e përbashkët kufitare në Grabom, Malësi e Madhe, në vazhdën e lehtësimit...

Hapet pika e përbashkët kufitare Shqipëri-Mali i Zi në Grabom, Krivokapić:...

TIRANË, 3 gusht/ATSH/ Në Grabom të Malësisë së Madhe u hap sot pika e përbashkët kufitare mes Shqipërisë dhe Malit të Zi. Kryeministri i Malit...

Shqipëri-Mali i Zi, bashkëpunim për inspektimet online

TIRANË, 17 korrik/ATSH/- Inspektorati Qendror nënshkroi një  "Memorandum Bashkëpunimi" me Administratën për Çështjet e Inspektimit të Malit të Zi. Memorandumi u nënshkrua nga Inspektori i...

Basha takon Abazoviç: Zhvillimi ekonomik dhe integrimi europian, objektivat që na...

TIRANË, 16 korrik /ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha zhvilloi sot një takim me zv.kryeministrin e Malit të Zi, Dritan Abazoviç, i cili...

Hapet së shpejti pika e re kufitare Shqipëri-Mali i Zi

TIRANË, 16 korrik /ATSH/ Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi, bashkë me ministren e Drejtësisë, Etilda Gjonaj zhvilluan sot një takim zv.kryeministrin e Malit të...

Bashkëpunimi ndërkufitar/ Takim mes policive kufitare të Shqipërisë dhe Malit të...

TIRANË, 1 korrik /ATSH/ Bashkëpunimi ndërkufitar, ishte në qendër të diskutimit në një takim periodik mes policive kufitare të Shqipërisë dhe Malit të Zi...

U-20 mbyll me rezultatin 0-0 miqësoren e dytë me Malin e...

TIRANË, 16 qershor /ATSH/ Kombëtarja shqiptare U-20 ka luajtur të martën ndeshjen e dytë miqësore me Malin e Zi U-20. Sfida e luajtur në...

Kombëtarja U-20/ Miqësoret kundër Malit të Zi, trajneri Haxhiraj shpall listën

TIRANË, 10 qershor /ATSH/ Ekipi Kombëtar i 20-vjeçarëve ka nisur ditën e sotme grumbullimin dhe stërvitjet intensive në prag të dy ndeshjeve miqësore që...

Dita e Pavarësisë së Malit të Zi/ Meta pret përfaqësues të...

TIRANË, 21 maj /ATSH/ Presidenti Ilir Meta uroi sot 15-vjetorin e shpalljes së Pavarësisë së Malit të Zi, duke e cilësuar “ngjarje të rëndësishme historike,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA