Ballina Etiketimet Magjistratura

Etiketim: Magjistratura

Basha: Magjistratura si shkollë partie, nuk e zgjidh krizën në drejtësi

TIRANË, 23 Korrik /ATSH/ -“Kapja e qeverisë nga krimi, kapja e drejtësisë nga qeveria dhe kriza ekonomike janë tre sfidat kryesore që po përballet...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA