Ballina Etiketimet Luljeta Bozo

Etiketim: Luljeta Bozo

“Shtëpi e rindërtuara dhuratë që nuk ranë nga qielli/ Bozo: Qeveria...

TIRANË, 5 mars/ATSH/ Inxhinierja Luljeta Bozo deklaroi sot se, "nga ky tërmet ne nxorëm disa mësime që janë bërë në fushën e ndërtimit dhe...

Tërmeti i mbrëmshëm/ Bozo: Janë pasgoditje normale, s’ka vend për panik

TIRANË, 28 prill/ATSH/ Inxhinierja e Ndërtimit, Luljeta Bozo në një intervistë televizive ka folur për lëkundjet e tërmetit të djeshëm në Tiranë e Durrës,...

“U bënë të gjithë ndërtues”/ Inxhinierja Bozo: Kontribut edhe nga vetë...

TIRANË, 9 dhjetor /ATSH-A.ALLA/Specialistja e ndërtimit, inxhinierja Luljeta Bozo tha sot gjatë mbledhjes së dytë të Komitetit Kombëtar të Rindërtimit se duhet nisur puna...

Inxhinierja e ndërtimit apel qytetarëve: Fshini aplikacionin për tërmetet nga telefoni,...

TIRANË, 4 dhjetor /ATSH/ - Inxhinierja e ndërtimit prof. dr. Luljeta Bozo duke folur mbi sigurinë e ndërtesave në vendin tonë pas tërmetit të...

Inxhinierja e ndërtimit: Studim gjeologjik dhe sizmik për çdo objekt

TIRANË, 3 dhjetor/ATSH/ - Inxhinierja e ndërtimit prof. dr. Luljeta Bozo duke folur mbi sigurinë e ndërtesave në vendin tonë dhe kërcënimin nga tërmete...

Inxhinierja Bozo: Para viteve ’90 ishte i ndaluar ndërtimi në plazhin...

TIRANË, 29 nëntor /ATSH/ - Inxhinierja e ndërtimit dhe profesoresha Luljeta Bozo, ishte e ftuar në një studio televizive për të folur rreth ndërtimeve...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA