Ballina Etiketimet Lotari

Etiketim: lotari

SOFT NEWS – Seleksiononte veshjet për bamirësi, gjen biletën fituese të...

OTAVA, 11 tetor /ATSH-AFP/- Ndërkohë që po seleksiononte disa veshje për bamirësi, një qytetar nga Montreali është çuditur nga gjetja në xhepin e brendshëm...

SOFT NEWS – Vetëm 28 vjeç dhe multimilioner…fitues dy herë i...

OTAVA, 12 shtator /ATSH-AFP/ - Një shtetas afrikan, i ri në moshë me banim në Kanada prej dy vitesh mund të renditet në radhët...

OTAWA – Kanadaja i jep fund lotarisë për bashkimin familjar

OTAWA, 20 gusht /ATSH-AFP/ - Kanadaja njoftoi sot se do ti japë fund sistemit të lotarisë për prindërit apo gjyshërit e huaj që aspirojnë...

SOFT NEWS – Dy jackpot-e në një… javë!

SIDNEJ, 14 maj /ATSH-AFP/ - Sapo kishte përfunduar festën për fitoren në llotari, një australiani i është dashur të festojë sërish pasi kishte mësuar...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA