Ballina Etiketimet Loje

Etiketim: loje

FUTBOLL – Dybala jashtë fushe për disa javë

TORINO, 12 janar /ATSH-AA/ - Sulmuesi i skuadrës italiane të futbollit Juventus, Paulo Dybala, do të jetë jashtë fushe "për disa javë" për shkak...

Sony tërheq ”Cyberpunk 2077” nga dyqanet e PlayStation

NJU JORK, 18 dhjetor /ATSH-AA/ - Sony ka hequr lojën ''Cyberpunk 2077'' nga dyqanet e saj PlayStation dhe ka ofruar kompensim të plotë. Ky vendim...

SOFT NEWS – Për herë të parë një lojë video do...

UASHINGTON, 21 qershor /ATSH-AA/ - Administrata e Ushqimit dhe e Barnave të SHBA-së (FDA) për herë të parë ka lejuar që një video-lojë të...

HAPËSIRË – Një lojë online ”ndjek” ndotësit e atmosferës

BUDAPEST, 18 korrik /ATSH-ANSA/ - Një lojë online ju lejon të parashikoni shtigjet e grimcave ndotëse dhe hirit vullkanik në atmosferë për të kuptuar...

SOFT NEWS – Sfida e re e Pokemon, të luash duke…...

TOKIO, 30 maj /ATSH-AFP/ - Do të quhet "Pokemon Sleep" dhe koncepti është joshës, por detajet janë të pakta. Pokemon Company, degë e gjigantit japonez,...

Djegia e mandateve, Ferhati: Lojë e rrezikshme për të fituar pushtet

TIRANË, 19 shkurt/ATSH/ - Deputetja e Partisë Socialiste, Klotilda Ferhati është shprehur se vendimi i opozitës për djegien e mandateve është më shumë një lojë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA