Ballina Etiketimet Lodhje

Etiketim: lodhje

Përfitimet e dremitjes së pasdites

PEKIN, 27 janar /ATSH/ - Një studim i ri thekson se të bësh pak pushim pasdite ndihmon mendjen të mbetet e pastër dhe elastike,...

GJENEVË – OBSH: Bota të mos mbyllë sytë, pavarësisht lodhjes nga...

GJENEVË, 9 nëntor /ATSH-AFP/ - Drejtori i përgjithshëm i Organizatës Botërore të Shëndetësisë, Tedros Adhanom Ghebreyesus i kërkoi sot komunitetit ndërkombëtar të mos mbyllë...

OBSH: Të luftohet lodhja në rritje si pasojë e COVID-19

KOPENHAGË, 6 tetor /ATSH-AFP/ - Në  Europë, Organizata Botërore e Shëndetësisë u kërkoi sot qeverive të luftojnë lodhjen në rritje të popullsisë përballë pandemisë...

Ndiheni vazhdimisht të lodhur dhe pse nuk jeni sëmurë? Ja çfarë...

TIRANË,20 gusht /ATSH/ - Me siguri me afrimin e vjeshtës, me rikthimin në punë, ndiheni të lodhur. Ndonjëherë çuditeni me veten, sepse ju duket...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA