Ballina Etiketimet Lloshi

Etiketim: lloshi

Ali Aliu dhe Xhevat Lloshi fitues të çmimit “22 Nëntori”

SHKUP, 22 nëntor /ATSH-AA/ - Akademik Ali Aliu nga Maqedonia e Veriut dhe profesor Xhevat Lloshi janë fitues të çmimit "22 Nëntori" të Maqedonisë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA