Ballina Etiketimet Liste

Etiketim: liste

Fiskalizimi/ Tatimet publikojnë listën e versioneve të pajisjeve fiskale të certifikuara

TIRANË, 26 mars/ATSH/ Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve në kuadër të informimit të tatimpaguesve lidhur me certifikimin e kompanive IT si dhe vijimin e...

PEKIN – Kina vendos sanksione ndaj individëve dhe subjekteve në BM

PEKIN, 26 mars /ATSH-DPA/ - Kina vendosi sanksione për nëntë britanikë, përfshirë ligjvënës dhe katër subjekte në Britaninë e Madhe pasi Londra vendosi sanksione...

Gogu: PS ofron sot alternativën më të mirë për të ardhmen...

TIRANË, 12 mars /ATSH/ Toni Gogu, i renditur i 11-ti në listën e kandidatëve për deputetë të Partisë Socialiste për qarkun e Tiranës, tha...

Veliaj shpjegon listën: Vepruam si në familje, Luli dhe Mona siguruan...

TIRANË, 9 mars/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, njëkohësisht dhe drejtues politik i Partisë Socialiste për këtë qark, ka zbuluar detaje nga...

Renditet e 21-ta në listën e kandidatëve në Tiranë/ Kodheli: Pranova...

TIRANË, 9 mars/ATSH/ Deputetja e Partisë Socialiste, Mimi Kodheli bëri të ditur sot se ka pranuar të jetë e 21-ta në listën e PS-së...

Fatmir Xhafaj e ka pranuar sfidën për të kontribuar për skuadrën,...

TIRANË, 9 mars/ATSH/ Kryeministri Edi Rama tha sot se Fatmir Xhafaj e ka pranuar sfidën për të kontribuar për skuadrën në një pozicion ku...

Bardhi: Lista e plotë e kandidatëve të PD-së, sipas afateve ligjore...

TIRANË, 21 janar/ATSH/ Sekretari i përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi u shpreh sot se lista e plotë e kandidatëve për zgjedhjet e 25...

SHBA – Uashingtoni përfshin rebelët Houthi në listën e grupeve terroriste

UASHINGTON, 11 janar /ATSH-ANSA/ - Qeveria e presidentit amerikan në largim, Donald Trump njoftoi 10 ditë para fundit mandatit të tij presidencial, se do...

Zgjedhjet e 25 prillit 2021/ Publikohet ekstrakti i tretë i listave...

TIRANË, 1 dhjetor/ATSH/ Ministria e Brendshme publikoi sot sipas përcaktimeve ligjore, ekstraktin e tretë të listave zgjedhore për zgjedhjet për Kuvendin e Shqipërisë, të...

RIGA – Lituania shton Gjermaninë në listën e vendeve me karantinë...

RIGA, 26 shtator /ATSH-DPA/ - Qytetarët e Gjermanisë, të cilët dëshirojnë të udhëtojnë në Lituani do të përballen me një kërkesë karantine dyjavore pas...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA