Ballina Etiketimet Lista

Etiketim: Lista

KQZ/ Vendoset regjistrimi i listës shumëemërore të koalicionit PD-Aleanca për Ndryshim

TIRANË, 23 mars /ATSH/ Komisioni Ankimimeve dhe Sanksioneve vendosi sot regjistrimin e listave shumemërore të koalicionit PD-Aleanca për Ndryshim, sipas listës së depozituar në...

KQZ publikon listën e kandidatëve për deputet që do dërgohen në...

TIRANË, 22 mars /ATSH – I. Vata/ Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka publikuar emrat e kandidatëve për deputetë në zgjedhjet e 25 prillit,  për...

Miratohen listat e kandidatëve për deputetë për 5 subjekte zgjedhore

TIRANË, 18 mars /ATSH – I. Vata/ Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve miratoi sot listat e kandidatëve për deputetë për 5 subjekte zgjedhore. Në mbledhjen e...

“Lista e PS-së, dinjitoze”, Pëllumbi: Skuadra e PS-së përfaqësuese, me elementë...

TIRANË, 17 mars /ATSH – I. Vata/ Kandidati për deputet dhe sekretari organizativ në Partinë Socialiste, Arben Pëllumbi deklaroi sot se lista e PS-së...

Publikohet lista përfundimtare e zgjedhësve/ 3,588,869 shtetas shqiptarë me të drejtë...

TIRANË, 17 mars/ATSH/ Ministria e Brendshme ka publikuar listën përfundimtare të zgjedhësve për zgjedhjet për Kuvendin, datë 25 prill 2021. Nga të dhënat e gjeneruara...

“Nuk kemi asnjë për të mbajtur, gjithçka në funksion të fitores”/...

TIRANË, 12 mars /ATSH/ Kryetari i Partisë Socialiste në Tiranë dhe bashkëdrejtues politik i qarkut Tiranë, Ervin Bushati deklaroi sot se “lista e PS...

“Kemi bërë maksimumin që listat tona të jenë përfaqësuese”/ PD sjell...

TIRANË, 11 mars /ATSH/ Kryeminsitri Edi Rama deklaroi sot se ligji shqiptar i dekriminalizimit është unikal, nuk e ka asnjë vend i botës, as...

“PS e ka në ADN ndryshimin”/ I vetmi rast ndesh me...

TIRANË, 11 mars/ATSH-Maela Marini/ "Partia Socialiste ka lindur nga vetë ndryshimi, e ka në ADN-në e vet ndryshimin dhe unë jam shumë i vëmendshëm...

“Kemi skuadër dhe qasje të re”/ Ne s’shkojmë para popullit për...

TIRANË, 11 mars/ATSH/ Kryeministri Edi Rama theksoi sonte gjatë një emisioni televiziv se listat për kandidatë të Partisë Socialiste, për zgjedhjet e 25 prillit,...

“Prokurorë të larguar nga Vetingu kanë fëmijët në listat e LSI-së”/...

TIRANË, 10 mars/ATSH-Maela Marini/ Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali deklaroi sot se "prokurorë të larguar nga vetingu kanë futur kalamajt...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA