Ballina Etiketimet Lindita

Etiketim: lindita

Me devotshmërinë dhe pasionin për punën, Lindita prej 23 vitesh në...

TIRANË, 25 janar/ ATSH/ Mjekët në të gjithë botën po përballen sot në vijën e parë me virusin COVID-19. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA