Ballina Etiketimet Lin

Etiketim: Lin

Margariti: Trashëgimia kulturore, vlerë e shtuar në zhvillimin e agroturizmit

TIRANË, 13 korrik /ATSH/- Ministrja e Kulturës Elva Margariti, u shpreh të shtunën gjatë një takimi me banorë të Linit se, kishte ardhur në...

Klosi: Pikat agroturistike i shërbejnë ofertës së turizmit gjithëvjetor

TIRANË, 13 korrik /ATSH/ - Ministri i Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi e cilësoi fshatin Lin në Pogradec si një pikë të rëndësishme jo...

Krifca: Bujtina në Lin, shembull i mbështetjes financiare të qeverisë për...

AZHBR ka bashkëfinancuar 65% të investimit në 17 qendra agroturistike në 14 muaj. TIRANË, 13 korrik /ATSH/- Bujtina e Naum Bicit është një nga shtëpitë...

Mozaikët në Bazilikën e Linit të hapur për vizitorët

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/10156008393421523/ TIRANË, 4 gusht/ATSH/  Mozaikët në Bazilikën e Linit, në Pogradec do të qëndrojnë zbuluar për vizitorët gjatë gjithë sezonit turistik. Kryeministri Edi Rama shpërndau sot përmes...

Lini, fshati piktoresk në pritje të turistëve

TIRANË, 13 maj/ATSH/ - Lini, fshati i vogël buzë liqenit të Ohrit, 22 km nga qyteti i Pogradecit, me një bukuri të rrallë dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA