Ballina Etiketimet Librazhd-Prenjas

Etiketim: Librazhd-Prenjas

Siguria rrugore, punime emergjence në aksin Librazhd-Prrenjas

TIRANË,17 nëntor /ATSH- I. Vata/ - Autoriteti Rrugor Shqiptar po punon për rikonstruksionin e rrugës Librazhd-Prrenjas. Për t'i paraprirë stinës së dimrit dhe rritjes së...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA